NIKOLAS View larger

NIKOLAS

New product

Speciální polohovací set v impregnované bavlně se skládá : tvarovaná podložka v rozměru 105 x 90 cm, 4x podkova, 4x páska. Náplň: EPS kuličky + BIO špaldové slupky.

More details

This product is no longer in stock

£ 0.00 tax incl.

More info

Barva: modročervená bavlna + černá lemovaná podložka s uchy

Náplň: EPS kuličky 3 - 5 mm + BIO špaldové slupky

Speciální polohovací set NIKOLAS vyrobený z bavlny (v nešpinivé a vodoodpudivé úpravě), složený z tvarované podložky 90 x 105 cm, + 4 vrstvy podkovy + 4 x upínací pásek. Použitý vrchní materiál je při doteku velice příjemný. Dle zdravotních potřeb pacienta je možno jednotlivé díly přizpůsobiteventuálně přidat např. vkládací klín, polohovací válečky, prodloužit podložku apod. Set je velice stabilní, lehce manipulovatelný, jednotlivé díly setu jsou opatřeny dlouhými zipy. V případě potřeby je zpěvněná podložka připravena k vložení tenké desky, která zamezuje shrnování podložky. Tuto polohovací soupravu je možno umístit do prostoru na zem (koberec), do lůžka, na pohovku, na terasu, v přírodě apod. 

Povlak je vyroben ze 100 % bavlny s hydrofobní a oleofobní úpravou, opatřen zipem a všitými plochami, které slouží k uchycení jednotlivých dílů při polohování pacienta. Povlak je možné snímat při praní a údržbě lze prát do40 °C, chemicky čistit, otírat.

Set je možno doplnit o omyvatelný a dezinfikovatelný stoleček, který slouží např. jako hrací plocha, přenosný jídelní stolek, pracovní  plocha.